| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Fundaaa!
Ce emesiune va place si de ce?
Dintre:
Poftiti de va iubiti!
Serif de Romania
Ham talent
Xfactor
Vocea României
Ofer fundita celui mai complet si bun răspuns.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
1happy VOCEA ROMANIEI
De ce? pentru ca sunt tineri care au voci foarte bune si nu au unde sa se faca cunoscuti decat prin intermediul acesti emisiuni!
2happyHAM TALENT, ma uit, dar din cauza juriului prefer sa ma uit in alta parte.
Imi pare un juriu fals, ceva lumina in privire are Diana Munteanu, dar nu este suficient.
3 happy XFACTOR..MAI PUTIN
La celelalte nu ma uit.
O seara bunahappy

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Niciuna nu îmi place în mod deosebit dar mă mai uit din când în când.

| AccountDeleted a răspuns:

X Factor, Vocea Romaniei.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mi-a placut X Factor in primul sezon pentru ca era Adrian Sina, apoi si sezonul 2 si 3 pentru ca era Cheloo...

La vocea Romaniei nu-mi place cum e realizata emisiunea, nu-mi place moga, s-a inscris un prieten si a fost respins(se trimit niste casete, e aiurea, bine si la celelalte se practica asta, dar mai ai si posibilitatea de a te inscrie pe moment)...

De restul nici n-am auzit!

Eu ma uit la tv doar la Pawn Stars si inca nu stiu de ce ma mai uit la tv unde sunt atatea reclame si dau multe reluari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capul si de zilele voastre daca va uitati la asa ceva(mai putin Vocea Romaniei care e in regula).

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Muschiulosul

Sunt super emisiunile!
Fiecare cu preferintele lor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Talmacel_Alexia_1999):

Sunt emisiuni care promoveaza prostia si incultura! Au spus ce era de spus deja Carcotasii. Nu v-ati uita vreunul la dicovery sau ceva de genul.

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Muschiulosul

Cum am spus fiecare cu preferintele lui si ne uitam si la alte chestii gen Discovery dar emisiunile mentionate de mine sunt amuzante si interesante.

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Th3AbSinTh3

Paws Stars este o emisiune la fel ca Ham Talent doar ca este in alta limba.

| Turcanasu_Ana_Zamfira_1996 a răspuns:

Vocea romanaiei