| Cristina505 a întrebat:

FUNDITA! Cum se numeste filmul? M`am uitat mai demult la un film, nu era de groaza.era mai interesant si putin misterios.Baiatu era brunet si avea ochi mari caprui. Avea cam 7 ani.Practic era un geniu.Statea cu parintii intr-un apartament. Canta la pian dar nimeni nu vedea acest lucru.Cand tatal sau intra in casa, se oprea din cantat. Apoi s`a nascut sora lui iar parintii nu i`au mai acordat atentie lui, ci doar surorii asa ca el mergea noaptea si o filma pe fetita si aceasta incepea sa planga.Parintii credeau ca bebelusa are o problema.Mama inebuneste, este dusa la spital, iar tatal are grija ca fetita sa nu mai fie in preajma baiatului. Spre final, baiatul o impinge pe bunica lui pe scarile muzeului si aceasta moare.Baiatul isi produce niste vanatai si da vina pe tatal sau care este pana la urma inchis [cred]. Deci baiatul distruge toata familia. e ca un fel de diavol mic.Va rog spuneti-mi cum se numeste filmul. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| EpicSmile a răspuns:

Buna. Am cautat si cred, adica sunt aproape sigura, ca filmul pe care tu il cauti este "Joshua" (2007). Baiatul are 9 ani si da, dupa cum spui tu, provoaca mari neplaceri familiei la dupa nasterea surioarei lui. De abia astept sa ma uit si eu la film. Abia acum am vazut trailer-ul. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin :*

3 răspunsuri:
| EpicSmile a răspuns:

N-ai pentru ce. De abia astept sa-l vad si eu. :X

| Lilia2621 a răspuns:

Mmmm interesant, nu stiu cum se numeste dar as dori sa-l vad si eu! Te rog cind afli cum se numeste ma anunti si pe mine, please,

| Cristina505 explică:

Vaii asta e filmul.Multumesc.Iti dau funda imediat, ca acum nu`mi apare love struck Mersiiii love struck