| xFaith a întrebat:

Fundita happy spuneti-mi si mie dce va place emisunea "In puii mei"
Cel mai frumm rasp primeste fuunda + voturiwinking

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Imi place fiindca pur si simplu e haios!
. intr-un fel imi aminteste de vacanta mare...

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Mie imi place emisiunea "in puii mei" pentru ca este amuzanta, te distrezi foarte mult...
Si cateo data pe unii oameni tristi ii inveseleste si ii fac sa uite de probleme

| KissSummer a răspuns:

mie una imi place acea emisiune. pentru ca ma amuza si cand sunt suparata. sau fara chef de a face ceva. ma uit pe youtube sau la tv si uit de problema pe care o aveam. happy

| abc_5716 a răspuns:

Nu imi placelaughing

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna,Eu ma uit! Dc? deoarece e singura emisiune care are audienta f mare, singura emisiune care e frumoasa, si care te face sa razi...Pana si mamaia se uita la emisiunea in puii mei pentru ca ii place f mult si o face sa rada.Cred ca fara ei nu as mai rade atat de mult.si am vazut ca multi copii il imita sau spune replici d'n emisiune si in plus daca nu ar fi acei copii ce replici ar mai spunelaughing?
Ps:s-a terminat emisiunea nusad? am auzit ca tumai' la toamna o sa incepa iar.Pana at ce facem?straight face
si fundita doar daca crezi ca e cel mai frumos rasp daca nu nuwinking...
hydi te'am pupat:* bye

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Mihai Bendeac este cel mai bun actor romanesc (mie nu-mi plac actorii din Romania deloc, insa Bendeac m-a dat pe spate). El e asa de comic si interpreteaza rolurile extrem de bine. Mai ales cu Naomi sau Momaie. Vaaaailaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| bogdan_7896 a răspuns:

Este singura emisiune din Romania care ii mai face pe oameni sa uite de saracie, plus ca emisiunea este prezentata de un bun actor(Mihai Bendeac)- care dupa parerea mea este cel mai bun actor roman

| Kazimir a răspuns:

@Apache nimic nu se compara cu Vacanta Mare! Nimic...

| abc_5716 a răspuns:

@IloveKazimirAndLisa ...idem;-< cei mai tari au fost si vor fi Vacanta Mare! love strucklove struck