| naruto2011 a întrebat:

Hai naruto manga are vreo legatura cu shipp? adica aia se va intampla si in shippuden? sunt comfuz

2 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

naruto manga e revista de benzi desenate creat de masasii kisimoto dupa care e facut tot serialul. In afara de filere, toate episodele sunt facute dupa manga, iar manga e cu mult inainte fata de anime. Daca in anime acu abia pleaca sa se antreneze cu killer bee( si iar a bagat filere, ca in manag nu sunt), in manga naruto a invata sa contoleze vulpea si se duce la razboi.
poti sa o citesti aici: http://www.mangafox.com/manga/naruto/

| Puric a răspuns:

Da. Numai ca in Anime mai baga fillere cum este cel de acum. Cum a fost aia dupa batalia cu Pein cand discutau despre amintiri.