| Static a întrebat:

Hallo TPU! fundita si vot garantat! Trebuie sa stiu ce se va intampla in ultimul episod din Vampire Diaries Season 2. Asta e trailerul un preview din urmatorul serial. >>> http://www.youtube.com/watch?v=25RW9R67Uf4
Ce se va intampla cu Damon, moare? La sfarsit ce a vrut la faca, la sfarsitul acestui preview? Cand Elena i-a spus No! Stop Damon! Stop! atunci murea sau vroia sa o muste pe Elena de gat? Si ce a facut tatal Elenei adica John ca sa nu se transforme aceasta in vampir? Si de unde avea el puteri? Si de ce a murit dupa ce Elena s-a trezit? Ce fel de putere era asta de familia lor se trezea din morti? Naspa ca a murit Jenna :'(, si John :'(, era credincios saracu. Dar mai naspa ca si Damon e pe moarte? Cum o sa supraietuiasca oare? :(, si cumd e Elena nu e vampir, ca a murit si a avut in org. sange de vampir. Imi spune si mie cineva, fundita va garantez + vot!;)

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

E complicata chestia cu jhon si elena practic jhon a renuntat la viata lui pentru a continua elena sa fie om,doar un parinte de-al ei putea face asta, pentru ca, din cate am inteles, scria in jurnalul lu jonathan gilbert ca o mama putea sa isi dea viata copilului ei.cat despre damon sper sa nu moara.in triler nu imi dau seama ce vrea sa faca,nu am vazut decat ca vrea sa se omoare si il impiedica stefan, cred, dar la final ajunge ca rose are halucinatii se simte foarte rau...si nu cred ca voia sa o muste pe elena mai de graba sa o sarutelove struck pentru ca nu se aplecase spre gatul ei ci spre buze:X:X

2 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

De unde avea puteri? Poate e implicata si Isobel., cum a facut-o si cu inelul.
El a murit, cred, pentru ca ea sa fie om mai departe.
Damon trebuie sa supravietuiaska. Doamne, kita suferinta in episoadele astea., mai inainte totul era mai simplu, si lui Damon cel putin "nu-i pasa de nimic"...
La sfirsit Damon doreste sa o sarute 99%.
O sa fie si acela un episodul extraordinar... I can't WaIt!
Una nu inteleg, Damon cand o sa scape, o sa devina om?
Mi se invirte capul deja...

| Static explică:

Pai da, si eu am citit pe un site despre asta, cica Damon va devine om si il retransforma o printesa nu stiu cum naiba o cheama, ce poveste complicata straight face