| MarryBlake a întrebat:

Hay,vreau ceva filme romantice,da sa fie cu ceva fostul iubit o urmareste si vrea sa-i faca ceva si cind colo apare un baiat si o salveaza, apoi ei se intilnesc(iubire).....Mersi

8 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Mean girls, Mean girls 2. Nu sunt la fel dar sunt frumoase.
Daca vrei exact cum vrei tu este un film "l.o.l" l-am vazut pe hbo rolling on the floor
Vizionare placuta

| LucianStroe a răspuns:

Ce e aia "hay"?

| vangaelis a răspuns (pentru LucianStroe):

Voia sa scrie "Hi" presupun

| LucianStroe a răspuns (pentru vangaelis):

Da, si ca oricarui analfabet i-a iesit altceva happy

| vangaelis a răspuns (pentru LucianStroe):

Rau mai esti tongue is kinderi mai, ce sa le ceri?

| LucianStroe a răspuns (pentru vangaelis):

Eu ca eu, da' sa-i vezi pe profii din comisia de bacalaureat ce rai or sa fie laughing

| MarryBlake explică:

Fiecare persoana se salut intr-un anumit fel.Eu ma salut Hay (deoarece e ceva neobisnuit)

| LysLitly a răspuns:

Safe Haven