| SADISTICMODE a întrebat:

Heeeeei TPU! Am o intrebare. am vazut recent filmul Extinction: The G.M.O. Chronicles (2011) si mi-a placut la nebunie, deoarece sunt adepta filmelor cu zombie. Daca se poate va rog sa imi spuneti daca mai stiti filme de genul ( cu zombie, si sa fie bune ) sau daca aveti idee daca va aparea si partea a 2-a deoarece s-a terminat foarte brusc. deci astept raspunsuri, dau funda big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zombieland,Warm Bodies, Night of living dead, Evil Dead.

| Muwz a răspuns:

Dead Snow-comedie neagrawinking este chiar bun
Zombieland
Fido
World War Z
Shaun Of The Dead tot comedie neagra care merita un loc in lista
Dawn Of The Dead
Night Of Living Dead
Zombie Women Of Satan
Zombie Apocalypse
Zombie Massacre
Zombie Stripper
Zombie cu ţâţe mari
Resident Evil
Undead
Dead&Deader
Undead or Alive
Rammbock
28 Days Later
28 Weeks Later
American Zombie
Warm Bodies
Zombie 1, 2, 3
Zone Of the Dead
Day Of The Dead
Planet Terror
Grindhouse
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| KyLerMzQ a răspuns:

Iubitul meu este un zombie