| anonim_4396 a întrebat:

Heeei TPU! Imi puteti spune niste filme de groaza cu piranha, rechini sau lupi? V-as ruga sa scrieti in paranteza cu ce este filmul (piranha, rechini sau lupi). Cine scrie cele mai multe primeste funda.

Răspuns Câştigător
| MarkTremonti a răspuns:

Rechini: Jaws, Jaws 2, Jaws 3-D, jaws : the Revenge, 12 Days of Terror, Sharknado, Bait 3D, Cruel Jaws.
Piranha : Piranha, Piranha 3D, Piranha 3DD, Mega Piranha.
Caracatite : It Came From Beneath The Sea, The Beast(1996), Octopus, Octopus 2.
Lupi : Frozen, The Grey, Wolfen (1981)

Daca mai ai nevoie de altele aici ai o lista si cu alte natural horrors : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_natural_horror_films