| ʚïɞ_Cătă_1999 a întrebat:

Heei...Cum se numeste serialul acela in care o familie se muta intr-un oras si cumpara o casa dupa acea se aud zgmote etc. si casa e bantuita e ceva cu fantome in numele serialului dar nu imi pot da seama ...ma uitam cand eram mai mica si cu ani am uitat
Scuze categoria si greselile ma grabesc
Funa celui care imi zice numele exact happy Mersi! Pupici :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Fenomene stranii (în engleză - A Haunting) acesta este serialul.

5 răspunsuri:
| ʚïɞ_Cătă_1999 explică (pentru faramatania):

Nu din pacate era Fenomene stranii mersi oricum am gresit eu laughing)

| ʚïɞ_Cătă_1999 explică (pentru faramatania):

Tot aia. Mersi

| faramatania a răspuns (pentru ʚïɞ_Cătă_1999):

Cu plăcere.

| faramatania a răspuns (pentru ʚïɞ_Cătă_1999):

Fenomene stranii (în engleză - A Haunting) acesta este serialul.

| clcmd a răspuns:

Haunted.