| ILoveYouAlexC a întrebat:

Heei^^, imi recomandati si mie un film bun?batting eyelashes Dar sa merite sa fie vazut.

Multumesc! :*

8 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Fast Five.

| chronoStrix a răspuns:

Prometheus

| Demise a răspuns:

Lol, The last song, Bloody Valentine, The ring, Bad teacher, Iubit de împrumut, The Babysitters

| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca filmul "The Vow" (Juramantul). L-am vazut la cinema, dar este si pe net, am inteles. E un film de dragoste, actual, cu actori frumosi si cu happy-end. Merita vazut, il recomand tutror. Ai mai putea sa te uiti la filmul "pe aripile vantului", turnat dupa celebrul roman al autoarei americane Margaret Mitchell. L-am vazut de doua ori: o data inainte de a citi romanul si o dara dupa ce l-am citit si efectiv m-a captivat. Vizionare placuta orice ai alege!

| Exeemii a răspuns:

Sunt multe filme bune :
1.LoL
2. Narnia 1, 2, 3
3. Spiderwick Chronicles
4. Amazing Spiderman.
5. The Smurfs.
6. You, again.
7. American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8
8. Pirahnna.
Sper ca te-am ajutat! Fundita? puppy dog eyes

| Elena_Ionela_1998 a răspuns:

Ziua 13th

| ILoveYouAlexC explică (pentru Elena_Ionela_1998):

Nu cumva era Friday the 13th? Oricum l-am vazut.