| Adinnaaaa a întrebat:

Heeiii, imi dati niste filme de dragoste? Ofer fundita celui care imi spune unu fain, pe care nu l-am vazut. Multumesc.
PS. sa nu aud comentarii cu "Trebuia sa ne spui ce filme ai vazut". Sunt prea multe. happy

Răspuns Câştigător
| ClaireMcCollins a răspuns:

1.A walk to remember
2. If Only
3. The Notebook
4. Pride and Prejudice (cel din 2005)
5. 3 metrii deasupra cerului
6. Endless Love
7. Dear John
8. The Fault in Our Stars ( nu stiu daca a aparut pe internet, poti merge la cinema sa il vezi )
9. The Great Gatsby
10. Winter's Tale

Sper sa iti placa! Vizionare plăcută happy!

4 răspunsuri:
| BOGOIFLORY a răspuns:

Http://www.filme-subtitrate.com
sunt f multe filme frumoase, sigur nu le-ai vazut pe toate

| Pricked a răspuns:

Silver Linings Palybook.

NOname
| NOname a răspuns:

Malèna (2000), In The Mood For Love (2000), Out of Africa (1985), The Dreamers (2003), The Reader (2008), Bitter Moon (1992), Amour (2012), Somewhere in Time (1980), Vă place Brahms? - Goodbye Again (1961), Breaking the Waves (1996), Blue Is the Warmest Color (2013), Steaua fără nume (1966), Eat Pray Love (2010)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always only you(dupa ce il vizionezi o data iti vei dori sa-l revezi..de mai multe ori)
Titanic(clasic...trebuie sa-l fi vazut!)
Breathless
3 metros sobre el cielo(1 si 2)
City of angels
Autunum at New York
The notebook
Pretty woman