| Dokii a întrebat:

Heeiii TPU :*.Am vazut acum cativa ani un film, in care o fetita si mama ei au mers in vizita la tatal fetei [CRED] si fetita s-a aruncat de pe o stanca in mare. Dupa aceea mama a tot cautat-o in mare.Au cautat-o si niste oameni cu barci si nu mai stiu daca au gasit-o. Aveti vreo idee cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Dokii, in primul rand HRISTOS A INVIAT!
Legat de intrebarea ta, cred ca te referi la filmul The Dark(2005). In traducere romaneasca: Viziuni intunecate. E cu Sean Bean si cu Maria Bello.
Sper ca te-am putut ajuta cu ceva. Bafta!

| Dokii explică (pentru aladinbeci):

Iti multumesc :*love struck

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Cu multa placere Dokii. Iti multumesc si eu pentru funda.