| xxMysticFallsxx a întrebat:

Heey happy. Va uiati la The Vampire Diaries? Ma roog daca va uitati, orasele din el, Fell's Church si Mystic Falls exista in realitate? Ca vreau sa merg acolo happy. Dau funda pentru cine stie` big grin

Răspuns Câştigător
| Ammy93 a răspuns:

Http://mysticfallstour.com/

| xxMysticFallsxx explică (pentru Ammy93):

Da dar sunt tot despre Elena, Stefan, Damon etc.Eu vreau sa zic adevaratul oras care nu are legatura cu ei.

| xxMysticFallsxx explică (pentru Ammy93):

Mersii` :*

4 răspunsuri:
| LionelAndres a răspuns:

Tu ce crezi? k te uiti la tom&jerry?

| xxMysticFallsxx explică (pentru LionelAndres):

Ha Ha straight face. Vreau sa zic ca sunt multe filme in care schimba numele oraselor ca sa para mai speciale