| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am nevoie de nişte seriale în afară de Pretty Little Liars, The Secret Circle şi Gossip Girl şi cam despre ce este vorba în seriale. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| EllenaEll a răspuns:

Te poti uita la The O.C... Daca te uiti la Gossip Girl, presupun ca iti va placea. The O.C. este facut de acelasi regizor. Este un serial grozav. E vorba despre un adolescent, Ryan care a fost alungat de tatal lui vitreg si mama lui alcoolica de acasa si care a fost adoptat de o avocatul primit de la stat. Ryan s-a intalnit cu Seth copilul avocatului si au devenit prieteni. Se infiripa o dragoste reciproca intre Ryan si fata din vecini... E grozav. Uita-te la macar primele 5 episoade si vei vedea ca nu te vei mai putea lasa.Eu nu pot sa iti rezum aici tot serialul. Dar e chiar foarte tare :* Nu iti va parea rau daca te vei uita.

8 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Eu ma uit in prezent la ''GLEE'' sigur ai auzit de el. Dupa parerea mea pentru mine parecelmai tare serial.Este vorba despre 12 adolescenti care sunt la acelasi liceu, in afara faptului ca sunt adolescenti au in comun si fapt ca le place muzica le place sa cante.Personajele principale sun o fata si un baiat Rachel Berry si Finn(Cory Monteith) acesti doi sunt indragostiti unul de altul.Profesorul lor de muzica este Dl Schul.Sunt multe de zis dar uitate si o sa afli mai multe si pur si simplu o sa te indragostesti de personaje. Poti sa te uiti pe net la cele 2 sezoane sau daca nu poti astepta pana pe 14 octombrie cand va fi difuzat primul sezon pe EuforiaTV.

Alt serial este ''Pariu cu viata'' genul este tot muzical este mai special pentru mine ca actori sunt din Romania si locurile unde au fost filmate sunt tot in Romania.
Pariu cu viata incepe acum pe 17 septembirie sezonul al 3 in fiecare luni la ora 20:30 pe ProTV.BAFTA

| M25M a răspuns:

Vad ca iti plac serialele cu adolescenti,
deci iti recomand The O.C. si One tree hill cu mentionarea ca ultimul este lungit cam evident si degeaba. Primul este bine facut, scurt, amuzant, dramatic.

| LotusRadioactiv a răspuns:

10 things i hate about you ....cica

Răspuns utilizator avertizat
| JustOne a răspuns:

Pariu cu viatawinking E serial muzical. Si e marfa rauwinking
Incepe pe 17 sept de la ora 20.30 pe ProTv...big grin

| Cristinavr a răspuns:

Ghost Whisperer.Am vazut toate 5 sezoanele si e genial.Este vorba despre o fata Melinda Gordon care se casatoreste si pare sa aiba o viata normala, dar ea de fapt poate vedea fantome.Adica spirite care nu au putut trece mai departe si au nevoie de ajutor ca sa intre,, in lumina ``.E genial si palpitant.Il poti urmari pe vplay happy. Alt serial ar fi TVD [[ the vampire diaries ]]. E cu vampiri si chestii gen Twilight.Nu e genu` meu, dar poate iti place.happy Cam atat.:**

| bumii a răspuns:

Teen wolfhappy mie mi-a placut foarte mult ..are varcolaci si o poveste de dragoste destul de interesantabig grin sper ca te-am ajutat

| MirunaSmiile a răspuns:

Eu as putea sa iti dau un sfat.Am auzit de un serial cu niste agenti secreti care se poate vedea pe calculator gratuit. Serialul tine cam 40 de minute, dar sunt mai multe ep., poti sa le iei incepand cu episodul 1.Serialul se numeste CHUCK.Este foarte fain, si eu ma uit. Sper ca ti-am fost de folos :*