| Mary Marry a întrebat:

Hei buna, Maine e ziua mea si voi merge impreuna cu inca 2 prieteni de-ai mei la Mall Afi Cotroceni.Acum problema este ca vrem sa ne uitam si la un film, dar nu stim exact ce film.Asa ca as vrea sa stiu ce imi recomanda-ti intre:
-Caini si Pisici.
-Marmaduke
-Karate Kid
-Ucenicul Vrajitor.

Si daca mai se da la cinema la Afi, Grown Ups.Pentru ca in program nu il gasesc, dar la Mall Vitan este.Deci?
Multumesc mult happy

Răspuns Câştigător
| KidoSmart a răspuns:

Ucenicul Vrajitor cel mai marfa film pe care l-am vazut ever si la multi ani sa traiesti cati ani vrei tu si sai ai multi pretendenti si distractie placuta si ce mai vrei tu

5 răspunsuri:
| Dove a răspuns:

Grown ups e o comedie foarte buna daca aveti simtu umorului e si cu foarte multi actori buni de comedie, dar daca nu Caini si Pisici, ori Karate Kid(2010), dar mai bine Grown Ups.
La multi ani!

| Alee_6805 a răspuns:

Karate kid:X

| ikram a răspuns:

Karate Kid sau Ucenicul Vrajitor

| StefyDenis a răspuns:

Ucenic

| sanecitim a răspuns:

Poti sa incerci un preview la Marmaduke, Karate Kid si Grown Ups pe http://filmeonlinehd.ro. Eu cred ca s-ar merita Ucenicul Vrajitor sau Karate Kid, depinde ce iti place tie!