| AlexandraNyco11 a întrebat:

Hei, ce faceti? Am o intrebare: Cand apare episodul 77 din serialul "Violetta"? Si... Daca puteti sa imi spuneti un site unde sa-l vad... Am vazut o parte din el pe Youtube si as vrea sa-l vad tot in limba romana. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MoNyKa66 a răspuns:

Draguta mea, o sa apara la tv...in plus daca il gasesti pe net mai devreme il gasesti in alte limbi.De ce? Pt ca serialul Violetta e vechi deja, este afisant aproape in toata lumea...Dar in Romania numai acum.Sorry sad

5 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Apare saptamana viitoare si este pe desene-animate-online.net, dar in spaniola deoarece nu a aparut inca la tv. Unde ai gasit pe youtube in romana?

| AlexandraNyco11 explică (pentru ema1ih):

Am gasit in spaniola! Dar. Pentru ca stiu putina spaniola am inteles ceva! Nu foarte mult! Multumesc oricum!

| XoXoAlee a răspuns:

O sa apara in curand la tv. si pe net doar dupa ce apare intai la tv

| AlexandraNyco11 explică (pentru XoXoAlee):

Merci pentru raspuns!