| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Hei cine se uta la culoarea fericirii(national tv) sa imi zica si mie ce o sa se intample cu ranvir si ragini o sa se casatoreasca? dar ce credeti ca a facut vasu de la suparat asa pe alek?

1 răspuns:
| PяInCєSs a răspuns:

Ranvir si ragini se vor casatori foarte curand, vor avea si o fetita, sadhna va face si ea o fetita apoi va muri ( pe o strada era un ursulet cu o bombo o fetita incearca sa se duca sa ia ursuletu iar sadhna se duce sa o salveze moment in care bomba explodeaza si ea moare, fetita e bine, sadhna moare in bratele lui alek ) si va reaparea in film, ragini va avea grija de cele fetite una dintre ele nu mai stiu exact a cui va iesi la fel ca ragini nu tenul mai inchis, aleck isi va reveni si el intr-un final dar la moartea sadhnei iar o ia razna, ranvir va fi blocat intr-o casa care i-a foc, vasu intra sa il salveze dar aceasta iese pe alta parte,,, apoi sadhna intra si o salveaza pe vasu dar ramane ea blocata, apoi alek o salveaza... bla bla si pana la urma toti raman fericiti.