| DizzyBulinute a întrebat:

hei cine stie cea mai tare poveste de groaza primeste funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Miyukii a răspuns:

Hmmm, pai, hai ca n-o copiez nu prea am inspiratie eu acum dar hai sa incerc.
Noapte furtunosa(caci asa incep toate povestile)Micuta Diana(scuze pentru numetongue)era in tabara de supravietuire(din nou scuze, n-am inspiratie).Ne plimbam cu barcile cand dispre cel mai intunecat colt al padurii somnoroase ce imbraca lacul intr-o mantie neagra se aude un zgomot cam infiorator. Diana, impreuna cu colegele ei, Bianca, Lorina si Cristina(iar scuze) au intors privirile una spre alta.Considerand ca nu se intampla nimic isi continua drumul.Iata ca impreuna cu ceilalti din tabara ajung pe o insulitza unde isi aseaza cortutile. Dupa o juma de ora reusesc in sfarsit sa aseze cortul cu chiu cu vai. Dupa un timp se da stingerea.Se aude iar acelasi unet.Diana se intereseaza sa vada ce s-a intamplat... apoi iese si AAAAAAA, toti tresalta! Unde sa fi Diana. Apoi bizar si Bianca si Lorina au disparut! Cristina, singura striga si impreuna cu Tanasa(scuze) le cauta toti pe fete.In continuare...te las pe tine sa te gaseti in paduretongue!