| Laura_Iuliana_1992 a întrebat:

Hei credeti ca le-ar placea parintilor mei un colaj cu multe poze cu noi pe parcursul anilor? Ce programe imi recomandati de facut colaje de genu asta pe pc si cu melodii frumoase pe fundal si poate un text cevaa frumos big grin :*. Dau funda multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| DanyArtist a răspuns:

Cu siguranta le-ar placea

Powerpoint cred ca ar fi destul ca sa ii impresionezi

Pune ceva care sa fie doar instrumental preferibil gen zamfir lonely shepherd sau zamfir love story preferabil ceva sa le aminteasca de vremurile trecute, ceva cu inclinatii spre trecut si meditatie asupra clipelor placute petrecute impreuna.
Daca faci prin powerpoint descarca melodia si ii dai play pe winamp cand incepi colajul

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Proshow sau proshow gold. Daca dai pe google gasesti si de unde sa le downloadezi. Poti pune si muzica, text, efecte speciale, dar o sa dureze mult pana il termini asa ca incepe din timp. Bafta!

| Gdeni a răspuns:

Manualulwinking pui manutele tale la treaba, sigur ca ar fi incantati :*

| christishor a răspuns:

Buna, daca vrei sa faci un video cu imagini si melodie foloseste windows movie maker e foarte simplu de utilizat