| JohanneGirl a întrebat:

Hei! Daca tot e vacanta vreau sa urmaresc un serial. Am vazut destul de multe ( Supernatural, Merlin, The legend of the seeker etc ) dar cele din paranteza mi-au placut cel mai mult. Recomandati-mi si mie un serial frumos si interesant, sa nu mor de plictiseala la el. Apropo, sunt fata si am 15 ani (daca asta va ajuta cu ceva)
Ca sa nu repetati vreun serial pe care l-am vazut va dau o lista cu toate pe care le-am mai urmarit.
-TVD, PPL, Once upon a time, Beauty and the beast, Teen Wolf, The lying game (nu cred ca mai sunt)

Dar, cele care mi-au placut cel mai mult sunt: Supernatural, Merlin, The legend of the seeker (cam in ordinea asta)

Deci, recomandati-mi un serial.
Dau FUNDA big grin

6 răspunsuri:
| NomGol a răspuns:

Eu spun uite asatongueretty Little Liars, The Walking Dead(eu spun ca a fost chiar interesant filmul adica te prindehappy ), Gossip Girl, True Blood(gen TVD dar cu mai multe scene de dragostehappy

| LittttleMonster a răspuns:

Incearca The vampire diaries sau Pretty little liars.Sunt chiar bune.Craciun fericit!

| M25M a răspuns:

Grey's Anatomy
The O.C.
One Three Hill
House M.D.
Lost
Terminator: The Sarah Connor Chronicles(stiu cum suna mai ales daca esti fata insa pe langa actiune este si un serial drama foarte bun)

| ??Arina?? a răspuns:

Pai si eu urmaresc TVD, PLL si The lying game, si as vrea sa te anunt ca nu s-a terminat, sezonul urmator a fost confirmat si apare in Romania in 9 Ianuarie, iar in legatura cu serialele pe care ai vrea sa le urmaresti sunt:Hart Of Dixie, Suburgatory si 90210
Vizionare placuta!big grin

| maly00 a răspuns:

Ghost wisperer, burlacul

| knighter a răspuns:

Cameloth serial e bestial!