| YellowMoon a întrebat:

Hei. De ceva timp am inceput TVD ( The Vampire Diaries). Mai am putin si termin sezonul 5. Acum am câteva intrebari. Enzo va apărea in sezonul 6? Daca da, pentru câteva episoade sau mai mult? Enzo o sa se îndrăgostească de Caroline? Ei vor fi impreuna? Mulțumesc mult!
FUNDA!

7 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Parerea mea este sa numai ceri spoilere, stiu ca arzi de nerabdare dar nu o sa mai fi surprinsa de actiune.

| YellowMoon explică:

Bonnie? Serios? Cum au reusit?

| Mariia_Anna_1997_DRV1 a răspuns (pentru YellowMoon):

O sa te indragostesti de acest film pe bune, o sa fie foarte frumos. Nu stiu sa iti spun mai exact pentru ca nu stiu daca il vei intelege mai ales din sezonu 7 va fi o harmalaie, foarte incurcat si nu stiu daca vei intelege eu tocmai ieri am terminat si sezonu 7. oricum nu vreau sa iti dizvulg mai multe pentru ca asa nu mai are farmec filmum. te pup o zi frumoasa :* :*

| YellowMoon explică:

Deci jur ca eu chiar nu mai pot de nerăbdare! laughing

| YellowMoon explică:

Dar e serial, nu film!

| Mariia_Anna_1997_DRV1 a răspuns (pentru YellowMoon):

Da asa e. eu i spun film sorrywinking pentru mine nu e diferenta conteaza ca m-am uitat si mi-a placutwinking

| Mariia_Anna_1997_DRV1 a răspuns:

Buna! Da Enzo va aparea si in sezonu 6 si in sezonu 7, si nu o sa fie cu Caroline ci cu Bonny! Daca m-ai ai vreo nelamurire intreaba-ma :*