| IcsDe_Maria_1997 a întrebat:

Hei. De curand am descoperit seria de carti " Umbra noptii" de Andrea Cremer, ideea e ca m-a fascinat complet aceasta carte. Abia astept sa citesc vol. 2, am observat ca in Romania sunt doar 2 vol. ele in total sunt 4. Eu astept totusi sa apara. Stiti cumva daca dupa aceasta carte este serial? Sunt aproape sigura ca este dar nu il gasesc. Ati putea sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Nu stiu daca este, nici eu nu am auzit de serial.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există nici un serial care să continue seria scrisă de Andrea Cremer.