| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Elena din The vampire diaries se transforma pana la urma in vampir? Daca da, in ce sezon si in ce episod? Dau Fundaa laughing) :*

Răspuns Câştigător
| rose21 a răspuns:

In sezonul 4.

2 răspunsuri:
| CoriiCorin a răspuns:

Da,este transformata de Daemon in sezonul 3 episodul 18. fundita plss :*

| Anndalouse a răspuns:

Mersi :** deci... alta intrebare pe care o am este, daca vreti sa va ajut cu fundele, daca da, eu voi scrie cateva ghicitori, iar cine va fi primul care scrie corect, va primi o funda happy daca sunteti de acord spuneti da, iar daca nu, spuneti nu happy ok?