| 342 a întrebat:

Hei! Fani anime pe aici? Va rog sa imi spuneti si mie ce sa mai intamplat in Naruto Shuppiden, eu am ramas cand vrea sa se inceapa ala al 4-lea razboi, si il ducea pe naruto din sat de acolo.Ce sa mai intamplat dupa?

1 răspuns:
| Anonymus995 a răspuns:

Important nu sa mai intamplat aproape nimic.vor sa pregateasca episoadele cu naruto si sasuke cred..sa le faca bune si trag de timp.doar lupte intre alianta shinobi si papusile aduse la viata de Kabuto.in timpul asta naruto se antreneaza ca sa invete rasengan in forma lui kyuubi.si incepe sai reuseasca in ultimul episod(270).cat de cat fain e lupta dintre asistentul lui raikage(ala cu parul alb) si cei 2 frati de aur si de argint.is foarte tari tipii.o stat 2 saptamani in burta lu kyuubi pe vremea cand madara o controla si asa ei o absorvit chacra ei si o pot folosi cand vor.deci asta e calumeatongue in rest...booring