| CeViata a întrebat:

Hei! Imi ziceti si mie va rog frumos niste filme frumoase de dragoste? love struck Multumesc! >big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

A Walk To Remember
The Notebook
Pride & Prejudice
Sweet November
If Only
The Lake House
Remember Me
Crazy, Stupld, Love
Water For Elephants
Love Actually
One Day
P.S.I Love You
Dear John
Jane Eyre
The Vow
Letters To Juliet

| CeViata explică (pentru faramatania):

Iti multumesc! love struck

| faramatania a răspuns (pentru CeViata):

Cu plăcere!

7 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

P.s. i love you, lol,

| Oanarry a răspuns:

Sunt foarte multe, dar preferatele mele au fost If only, si P.S I love you. Da-i un search pe googlehappy

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Filme de dragoste...nu prea stiu.
Eu iti recomand dramele coreene...de exemplu "49 days" am plans la fiecare episod..pentru a-ti face o idee o sa-ti spun cate ceva despre el.
Este vorba despre o fata care trebuia sa se casatoreasca cu logodnicul ei, dar aceasta a avut un accident de masina. Nu era timpul ca ea sa moara asa ca i s-a dat sansa ca in 49 de zile sa stranga 3 lacrimi pure de la persoanele care o iubesc cel mai mult, dar era mai greu decat parea. Ea isi iubea mult logodnicul.dar pe parcurs. aceasta a aflat ca o insela cu prietena ei cea mai buna(Ea era un spirit, dar imprumuta corpul persoanei care a provocat accidentul)..pana la urma ea se indragosteste de colegul ei din liceu care si el o iubea!
Sper ca te-am ajutat si ca nu te-am plictisit cu aceasta povestire, e foarte frumos serialul.
Vizionare placuta!

| Gianina_Radulescu_1990 a răspuns:

Titanic,The NoteBook, Love Actually si mai este o comedie foarte frmuoasa Ted

| Gheorghian_Edouard_1994 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Dragoste in vremea holerei, film cu un scenariu dupa romanul cu acelasi nume al columbianului Gabriel Garcia Marquez.Un film de dragoste la fel de frumos dar ceva mai tulburator este si The reader.Vizionare placuta!