| Maiuta a întrebat:

Hei,lume! problema:acum cateva luni m-am uitat la in film si nu i-am retinut numele.Era vorba despre 2 fete din liceu,bff, care se duc la baie sa se macheze.Si,deodata,de pe holuri se aud tipete si impuscaturi. apoi la ele vine un tip cu o arma care a omorat cam jumatate de scoala si vrea sa o ucida pe una dintre ele.pana la urma,una se arunca in fata si este impuscata si dupa ne spune viata celei care a ramas in viata sau cv de genu! plz help me! daca nu, am vazut Warm Bodies si Academia Vampirilor si as vrea sa vad cateva filme de genul asta! daca ati putea sa imi recomandati...

Răspuns Câştigător
| Deliciouscupcake a răspuns:

Https://www.facebook.com/catalinaa.lulciuc/movies?cref=4 uite aici filme văzute de mine, majoritatea genului Academiei Vampirilor sau Warm Bodies. Poate îţi atrage vreunul atenţia. Funda? :D