| Reenesme a întrebat:

Hei, pana acum ma uitam doar la Twilight, de mai multe ori fiecare film, am citit si cartile, dar am decis sa ma uit la The Vampires Daries si acum innebunesc e un fel de dependenta chiar daca inca sunt la sezonul 1 episodul 15 si as vrea sa stiu daca se poate da si la televizor pentru ca eu ma uit pe pc sau laptop.

Răspuns Câştigător
| Anna9 a răspuns:

E pe pro cinema de la miezul noptii

| Reenesme explică (pentru Anna9):

Si in ce zi este?

| Anna9 a răspuns (pentru Reenesme):

Conform programului tv e in fiecare seara.

| Reenesme explică (pentru Anna9):

Multumesc muult:X

5 răspunsuri:
| ileanaparlici1979 a răspuns:

Nu se poate da la TV, este un serial online si eu il vizionez si sunt la sezonul 5winking

| ĐŁaura a răspuns:

Am auzit că va incepe pe ProCinema la 00:00.