| Pitic a întrebat:

Hei pe data de 2.1.2012 a fost difuzat vre. un episod din Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| dyapinty a răspuns:

Nu.s-a terminat primul sezon, si in curand va incepe sez 2, dar acum e o pauza un timp. Funda?

3 răspunsuri:
| asdfghjk123456789 a răspuns:

Nu.Nu a fost.Vor incepe in curand.

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Nu, nu a fost difuzat nici un episod, dar daca vrei sa urmaresti activitatea serialului uite aici:http://www.facebook.com/Pariucuviata.Este siteul oficial

| Trifana a răspuns:

Nu,au spus ca vor da incurand,dar nu stiu sigur cand incurand, s-ar putea peste o luna, sau pe 20.01 si ceva