| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Pentru cei care urmariti burlacul sezonul 4 se va termina saptamana viitoare, dar stiu deja pe cine va alege. Intrebarea este daca se va face si sezonul 5 si daca da care va fi burlacul?
Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Stiu sigur ca se va face si sezonul 5, dar inca nu s-a anuntat cine va fi.

3 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Tu pe cine crezi ca va alege Bogdan? Eu sper ca pe Daciana... O fata linistita, nu se baga unde nu-i fierbe oala, e de varsta apropiata cu burlacul etc. Si da, sunt sigur ca se va face sezonul 5! O zi buna sa ai happy

| anonim_4396 explică (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Da pe daciana o sa o alega, uite si dovada http://dnews.ro/......ul-4.html, o zi buna sa ai si tu! :D

| Ancutza2000Anca a răspuns:

Cred ca da, o sa mai fac si sez 5. Funda?