| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

Hei salut! Am o intrebare: ce se intampla la sfarsitul filmului cu peter pan? acela de azi de pe antena1 cu wendy si ceilalti copii. Funda

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Vezi filmul aici sau doar finalul :
http://filme-nr1.ucoz.com/......08-24-1056

2 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Pai scapa de bomba pe care capitanul hook i-a pus-o intr-un,, cadou'' cu ajutorul lui tinker bell(clopotica)dar clopotica moare dar peter spune ca crede in zane incontinuu iar toti de pe glob spun asta fara ca sa-si deie seama. wendy si fratii ei ajung acasa cu ajutorul corabiei lui hook pe care peter a dat-o cu praf de zana iar parintii lui wendy sunt mirati ca in nori se vede o corabie plutitoare(wendy si fratii i-au spus parintilor ce s-a intamplat)... funda plllz? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YD_YotvFDpM

| bianca4ever4u a răspuns:

Pai dupa ce wendy si fratii ei se se intorc acasa, mama lor aproape ca nu ii vede, dar dupa aceea vine si tatal lor si la final ii adopta si pe baietii pierduti pentru ca wendy vrea asta.peter pan se uita la intreaga familie si isi dorea si el sa fie viu.si nu mai stiu dupa asta pentru ca am pierdut faza.