| AtomicSniper a întrebat:

Hei salut as vrea si eu niste anime faine. Pana acum am vazut DxD highschool, naruto boruto, fary tail, shinigami bleach ceva in genul acestora as vrea daca stiti dati-mi si mie va rog happy.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

1.Tokyo Ghoul
2. Dragon Ball Super
3.Attack on Titan
4.Servamp
5.Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
6.Hellsing
7.Kuroshitsuji
8.Beelzebub
9.Ao no Exorcist
10.Charlotte
11.Noragami
12.Devil May Cry
13. Ajin

Le-am vazut si eu pe cele numerotate de tine mai sus.
Le-am vazut si pe cele numerotate de mine si mi-au placut. Acum nu garantez c-o sa-ti placa si tie toate. Vezi si tu care ti se pare interesant.

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

P.S: Nu le-am pus intr-o ordine anume dupa un criteriu anume. E o numerotare random.

| PatruCalin a răspuns:

-Attack on Titan
-Black Clover
-Highschool of the dead
-Soul eater
-Nanatsu no Tanzai
-Magi
-One Piece