| kristalinu a întrebat:

Hei saptamin asta am privit desenul caroline si mi-a placut foarte mult nu puteti sa mi dati si mie citeva desene animate mai strasnice?

4 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Vezi daca gasesti aici ceva : http://www.radiofly.ws/desene-online-dublate.php

O zi buna.

| MiniMeow a răspuns:

Daca ai vazut Coraline(si eu l-am vazut) probabil o sa-ti placa (nu le-am vazut dar CRED ca sunt asemanatoare) : The Nightmare Before Christmas, The Corpse Bride, 9, Frankenweenie. Si cateva animatii care mi-au placut : Brave, Tangled, Wall-e

| kristalinu explică (pentru MiniMeow):

Toate acestea nu prea imi plac

| MiniMeow a răspuns (pentru kristalinu):

Atunci ce fel de animatii iti plac?