| Dadda a întrebat:

Hei`! Stiti cumva cand apare Twlight 4(Breaking Down/Zori de zi)?

Răspuns Câştigător
| alyna a răspuns:

Buna!
Cartea e aparuta deja din 2009;
Daca te referi la filme:prima parte va aparea anul asta pe 18 noiembrie; iar a doua in 2012 nu se stie inca luna.
sper ca te-am ajutat!
bye!

8 răspunsuri:
| iacobitza a răspuns:

18 noiembrie 2011 apare

| baaang a răspuns:

La TV o zis ca in aprilie. apare.winking

| Caaty a răspuns:

Pe net scrie ca o sa apara pe 18 noiembrie in SUA.Pe la noi... putin mai tarziu

| qtheodora a răspuns:

Nu stiu cred ca in 2012, dar am auzit ca e interzis minorilorbig grin
pacat nu?

| veronica a răspuns:

Pe 18 noi e premiera si nu e interzis minorilor iar partea a2a in 2012 in noiembrie.

| REDSQ a răspuns:

| ioanaily a răspuns:

Nu este interzis minorilor. si asa poti sa-l vezi pe net deci nu e mare diferenta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google "blog twilight" si in parete stanga joc scrie cate zile ore minute si scecunde au mai ramas pana apare breaking down partea 1...