| lexyy a întrebat:

hei! stiti cumva seriale/filme gen jurnalele vampirilor? in afara de seria twailight, va rog mult! dau fundahappy! multumesc:*

8 răspunsuri:
| lexyy explică:

Ma refer la ceva cuy vampiri, am uitat sa mentionez!

| tvdfannumberone a răspuns:

Buffy the vampire, True blood (tot cu Ian Somerhaider), The vampire Sayler.

| AddeLinna a răspuns:

True Blood, Being Human, Teen Wolf(nu e cu vampiri e cu varcolaci da tot in genu TVD)

| TravisForest a răspuns:

Buna. Te poti uita la True Blood, e ok serialul. Si are 5 sezoane, deci ai la ce sa te uiti!

O seara frumoasa!

| NicollNikkyKv a răspuns:

He,intra pe... v.play.ro scrie
Acolo va trebui sa iti faci un cont pe care vei intra cand vei dori tu si vei vizion orice film vrei. pe gratis nu trebuie sa platesti nimica! Sunt foarte interesante! Uita-te sa vezi! Ai multe seriale/filme sunt si traduse si in fiecare luna apar alte episoade!
Bafta si " VIZIONARE PLACUTA "!

| Huehuehuehuehue a răspuns:

The secret circle! E cu vrajitoare, adica tot creaturi supranaturale ^_^

| Nicolescu_Alex_1998 a răspuns:

the vampre knight

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi serialul Supranatural.
Pa, pa.