| RxP a întrebat:

Hei! Stiti unde pot citi online cartea Micutele mincinoase 2?

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Scuze,nu cred ca este online... poate doar vol 1. Dar eu am cumparat-o de pe librarie.net.daca asta te ajuta cu ceva.Plus,daca cauti(stiu.scuzati cacofonia) pe net, sunt sigura ca o vei gasi, doar ca in engleza. Sper ca te ajuta cu cevawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Loolsae a răspuns:

Te referi la pretty little liars? ador seriallul acela! de ce nu te uiti la seriale? le poti gasi pe fl.eu tocmai azi am terminat sez1, cu vreo 3 nopti nedormite:d