| Ellimist a întrebat:

Hei sunt in pana de idei de filme sau serial la care sa ma uit! Care e generos sa imi dea si mie cateava idei? Prefer comediile cu adolescenti (am vazut muuuulte), sf-urile, si orice este gen Sherlock Holmes. Astept idei si daca nu stiti lasai doar filmul preferat! Merci.

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Iti recomand 2 seriale foarte bune. happy
Kyle XY si One Tree Hill.
Amandoua sunt cu adolescenti si sunt foarte bune. Merita vazute.happy

5 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Filme:Twilight
Seriale:The Vsmpire Diaries!
Bafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| ChristinaO a răspuns:

Incearca accepted, juno, she's all that - o fata minunata, the ugky truth(nu e cu adolescenti, dar e foarte tare), the hot chick, sydney white, she's the man, legally blondes...si nu mai stiubig grin

| MANDY_2679 a răspuns:

Vampire diaries
prison break
gossip girls
primevals
fundita?batting eyelashes

| Effy12 a răspuns:

She's the man
A cinderella story
Sidney White
What a Girl wants