| Luminou a întrebat:

Acum ceva timp,am văzut un film pe Kanal D,adaptat după o poveste, dar nu mai știu cum se numește.Era vorba despre un vapor pe care toți pasagerii au murit din cauza unor anumite "defecțiuni",și când niște oameni vin peste mult timp să exploreze,se întâmplă multe chestii ciudate,piscina din interior se umple cu sânge, apara fantome.
Știși cumva cum se numește?
Aveam povestire respectivă în manualul de clasa a 7-a dar a trebuit predat.

3 răspunsuri:
| Coco_Mikutza_1988 a răspuns:

Cand l-ai vazut?