| annaanne3 a întrebat:

Am o dilema. Pana acum urmaream partial Numai Iubirea pe AcasaTV. Vedeam serialu sambata si duminica de pe la 2 pana pe la 4 jumate asa. Dar acum, weekendul asta nu a mai fost asa. din cate am vazut in program a fost dimineata. Stiti ce s-a intamplat? se difuzeaza si in timpul saptamanii? Il pot vedea si mai tarziu? Astept raspuns! Funda:*

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Da,mai nou se difuzeaza dimineata.
Il poti urmari integral pe http://acastv.ro.
De asemena te poti uita si la program daca mai e si in cursul saptamanii sau nu.:)

Succes!:)

5 răspunsuri:
| Andr7687 a răspuns:

Si eu am observat dar mi-am dat seama ca se terminase. Peste cateva saptamani incepe Lacrimi de iubire tot in week-end.

| DorelXD a răspuns:

Www.port.ro. Aici gasesti program tv. Uita-te si afla cand se difuzeaza;)). Mai multe nu pot sa-ti spun.

| Vooortex a răspuns:

Buna. Uita-te la programu tv pe google si vei afla.

| cocoilno a răspuns:

Este zilnic de la 9:30 dimineata happy

| FaRmErAmA112 a răspuns:

Pai Annie poate au schimbat ey programul de vizionare.