| Jokerh6662 a întrebat:

Hei TPU! As vrea sa îmi Spune-ți si mie niște filme de groaza dar as vrea genul ăla cu oamenii care se baricadeaza in casa si alți oameni ii vânează sau când zombi vin si ei încep sa baricadeze ferestrele, Ușile etc
Cât mai multe va rog cel cu cele mai frumoase primește funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Purge (2013),30 Days Of Night (2007),În Their Skin (2012),Scream 4 (2011),When A Stranger Calls (2006),The Strangers (2008),Dark Skies (2013),The Mist (2007),Dog Soldiers (2002),Antisocial (2013)

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Tot continui să mă întreb de ce userii care caută filme horror nu tastează corect.

Lăsând necunoştinţa mea la o parte, încearcă The Strangers sau The Purge.

| Jokerh6662 explică (pentru Pricked):

Ce am greșit? Scuza-ma dar nu vad laughing

| Pricked a răspuns (pentru Jokerh6662):

Eşti orb de nu vezi "spune-ţi"-ul ăla?

| miTzuliK93 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1259521/ ar fi un start bun. Ca sa vezi si alte filme de genul acestuia derulezi in jos, la rubrica "People who liked this also liked...", si acolo vei vedea mai multe.

| aureliastamati2000 a răspuns:

№1 Астрал
№2 Книга мертвецов
№3 Пила 3D
№4 Кошмары на улицэ вязов
№5 Сайлент Хилл

| Daniel_Fcsb_1996 a răspuns:

Incearca toate seriile din Wrong Turn