| aalleexyz a întrebat:

As vrea sa ma uit la niste filme pentru adolescenti. M-am uitat la The First Time, Cruel intention, Remember me si Safe Haven. Alte sugestii? FUNDA!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Perks Of Being A Wallflower
The Art Of Getting By
The Last Keepers
The Hunger Games
Upside Down
Twelwe
Never Let Me Go
LOL
17 Again
Monte Carlo
The Last Song
Now Is Good
Pitch Perfect
Beautiful Creatures
Lovewrecked
Chalet Girl
Three Steps Above Heaven
I Want You (2012)
A Cinderella Story: Once Upon A Song
Triple Dog

| CristiGood a răspuns:

Heartbreaker,Keith,The art of getting by, Good will Hunting, Love and other drugs, That's my boy si nu in cele din urma The ugly truth.
Crede-ma ca si eu m-am uitat la filmele mentionate de tine iar astestea sunt la fel de bune. Sper ca te-am ajutat.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai..Ar fi Love At First Hiccup, care seamana foarte mult cu The First Time.Majoretele(este o serie de filme). Step Up 3D(Genial filmul, m-am uitat de cateva ori la el). Street Dance 3D(Si filmul asta este genial!).I am Number Four(daca iti place SF-ul uite-te la el.).
Stiu mai multe filme, dar nu te incarc cu ele. Dupa ce te uiti la astea, ma poti contacta pe Chat Privat ca sa iti spun mai multe filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut happy Incearca Prietenia tongue Este un super film despre un baiat care nu isi face temele niciodata, mereu are probleme, mai ales cu parintii, dar intr-un final intalneste o fata, si se indragosteste de ea. Si pentru a continua sa fie la scoala cu ea, trebuie sa absoalva anul tongue Este un film foarte bun happy Are drama, romantism, si niste amuzament tongue

Saaau, ai putea sa incerci filmul L.O.L tongue In rolul principal, Miley Cyrus, bine-inteles laughing Aceasta trece prin mai multe relatii, etc etc, dar intr-o zi mama ei care e divortata, ii gaseste jurnalul (In care fuma iarba, se pupa cu o prietena de a ei, mai multe tongue) Dar intr-un final, ele sunt impacate, mama gasindu-si un politist motociclist, iar fata ramanand cu un baiat care e de treaba big grin. Imi place filmul... happy
Romantism, Drama, amuzant big grin

Vizionare placuta! tongue

NOname
| NOname a răspuns:

Bridge to Terabithia (2007), Ondskan (2003), Pay it forward (2000), Dead Poets Society (1989), Cidade de Deus (2002), The Boy in the Striped Pyjamas (2008), August Rush (2007)...