| Denny22Den a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb cum se numeste un serial de pe animax pe care nu l-am mai vazut de mult big grin. Este vorba despre o fata cu parul albastru si ochi caprui, care este protejata ( din numai stiu ce motive, oricum au primit o misiune) de o fata si doi baieti, pe unul din baieti il cheama sasuke ( nu din naruto!) si la un moment dat ei doi se indragostesc... Va rog tare mult cine poate afla sa-mi dea si siteu de unde a aflathappy A da... FUNDA :X happy

Răspuns Câştigător
| sematorka a răspuns:

Full metal panic sunt sigura. funda?

4 răspunsuri:
| SecretName1234 a răspuns:

Cauta serialul pe www.animekage.com si aici gasesti orice serial anime.
Sper ca te-am ajutat!:*

| Cloudless a răspuns:

Blood+?

| Denny22Den explică:

Merci da eu nu stiu cum se cheama, fata are parul lung, la un moment dat sasuke se muta cu ea la scoala ca sa o poata proteja mai bine... puppy dog eyes

| Denny22Den explică:

Gata am aflat cum se numeste! pe fata o cheama kaname chidori, cine spune primul cum se numeste si ce alte animeuri ii mai plac ii dau funda si ceilalti vot happy