| ριтιqaaa a întrebat:

Ati vazut ultimul serial Pariu cu viata? Ancuţa a intrat in comă profundă. Credeti ca va invia? Vreau un raspuns cat mai repede si dupa urmatorul serial dupa ce o sa vad ce se va intampla cu Ancuţa voi da FUNDIŢA cerui care mi-a raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Da' o aratat ca se intoarce Andrei si vine plangand la ea in camera si vorbeste si ea se trezeste.

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

E important faptul ca ea se trezestewinking

| Bizzle a răspuns:

Nu trebuie sa astepti urmatoru episodwinking uitate la trailer(cred ca am zis corect) pe yooutube si app ancuta nu moare vinde Andrei in camera plangand impreuna cu Vlad si ea se trezestewinking
O zi buna!

| ριтιqaaa explică (pentru Bizzle):

(triler) Multumesc!

| FuzzyFuzz a răspuns:

Ea se trezeste, cand intra Andrei in camera ei si sta langa ea.In schimb era de asteptat deoarece e episodul de Craciuntongue