| LifeIsColour a întrebat:

Hei,TPU.Ce parere aveti despre Fifty shades of Grey? V-a lasat o impresie buna sau nu acest film?

4 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Mie unul nu mi-a placut.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Nici mie nu mi-a placut.

| senstein a răspuns:

Mi-a placut, insa nu e pentru. oricine...

| Mayar a răspuns:

Acest film e pentru fete proaste si naive, care cred ca un tip 'misterios' si 'intimidant' e barbatul viselor lor - filmul da o invatatura ca in viitor sa iti mai deschida si ele ochii sa nu fie asa proaste. Sunt unele scene chiar penibile... adica tipul se uita la ea si ea toata. mai ca lesina. Asa porcarie... waiting