| marui08 a întrebat:

Hei TPU, ce parere aveti despre Pretty Little Liars?! Credeti ca o sa fie mai multe sezoane?big grin

6 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Waaaii...e serialul meu preferat.Pur si simplu il ador, e minunat. day dreaming
Nu o sa fie multe sezoane, doar asta sau inca unul, din pacate.straight face
Si A este Mona.winking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Este unul dintre multele seriale la care ma uit
sper sa fie si 7 sezoane si sa-l gaseasca pe A
mie imi place serialul happy

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Este un serial senzational, fenomenal, il adorlove struck cred ca o sa mai fie cel putin 2 sezoane, sperbig grin love struck

| ChocolateAddict a răspuns:

Este serialul meu preferat si astept cu nerabdare ep. 13happyEste posibil sa mai fie un sezon iar A nu este Mona! Au spus clar ca nu este ca in carte.

| AlexeDiana a răspuns:

Eu cred ca o sa fie mai multe sezoane... uite un site unde poti sa il urmaresti doar trebuie sa iti faci cont pe vplay big grin.

| AlexeDiana a răspuns:

Eu cred ca o sa fie mai multe sezoane pentru ca lumea il adora.