| aliiiiiiiissssss a întrebat:

Hei TPU, ce se intampla intre christian si sora lu angela?(nu stiu cum o cheama). Am vazut o secventa cand din greseala christian a calcat pe ochelari ei.cu cine ramane pana la urma? Si de ce zic ca mai sunt cateva episoade cand de fapt mai sunt 30 si ceva? Funda si vot+restul vot!

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

In ce film straight face

| louise a răspuns:

Aurora a muri sh inima ei ii este donata angelei cu care va ramane lorenzo la final impreuna cu fetita aurora care implineste 3 sau 4 ani big grin

| A_2385 a răspuns:

In telenovela aurora

| A_2385 a răspuns:

Nu asta am intrebat(e tot contul meu)