| ErzaScarlet108 a întrebat:

Cei care se uita la Kamigami no Asobi, cum se termina ultimul episod?

Răspuns Câştigător
| lary1399 a răspuns:

Hey! Dupa ce gradina incepe sa se prabuseasca, zeii isi folosesc puterile si o trimit pe Yui inapoi in lumea ei in timpul in care era cu prietenele ei (cele din primul episod). Ea incearca sa se intoarca la ei dar nu reuseste si incepe sa planga. Urmeaza o melodie de final cu ea fiind trinsta si amintindu-si de zilele petrecute cu zeii, iar apoi o arata cum urca treptele templului si le aude vocile strigand-o. Fuge pana sus si ii vede pe toti (exceptie Zeus, Toth, Anubis si Melissa) acolo, imbracati in haine normale. Ei ii cer sa ii mai invete, ea zice ca da si alearga spre ei.
Sfarsit! laughing