| Alle15 a întrebat:

Hei Tpu.Cine credeti ca va castiga finala Vocea Romaniei? Hai sa facem asa,dintre Vizi, Cristi, Julie si Tibi primii 4 comentatori la aceasta postrare vor fi luati in considerare, care au spus numele diferit al acestora. (ex: 1 zice vizi, dupa al 2 tibi, al 3 julie si al 4 Cristi)...(dar daca este ex: 1. tibi 2 tibi. se iau doar primele patru diferite!) Castigatorul competitie de la V.R si primul care a zis numele acestuia aici va primii funda, si restul vot(ceilalti care l-au ales))! Sa va vad >:

Răspuns Câştigător
| andrey663 a răspuns:

Mie imi place de Julie.Deci Julie.

8 răspunsuri:
| Alle15 explică:

Julie a castigat, felicitari ei si celor care au sustinuto :*

| Timeea2001 a răspuns:

Vizi

| introduaicinumele a răspuns:

Dupa mine fiecare din ei ar trebui sa primeasca ceva, locul 1, 2 si 3. toti sunt buni, multi au fost buni. multi dintre ei se vor lansa din concursurile astea! Romanii nostri, unii canta mai bine in engleza decat. englezii sau americanii.

| Zatharra a răspuns:

Julie

| byaanca a răspuns:

Tibi

| aLLf0roNe a răspuns:

Vizi va castiga clar

| Dyiya a răspuns:

Vizi

| edaguler a răspuns:

Julie