| Dianne_9377 a întrebat:

Cine vi se pare ca ar merita sa castige concursul Miss Fata de la Tara?
Argumentati! Puteti realiza un clasament cu toate fetele de la cea mai slaba la cea mai buna!
Eu cred ca Alina sau Mihaela! Eu pe cele doua le simpatizez!

4 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Tu!

| BoomBoomToxic a răspuns:

Pe mine ma enerveaza mult rau de tot dorina aia...trebuie ea sa comenteze mereu.Cat despre cine as vrea sa castinge.mm.mihaela.Arata si bine a executat toate probele de pana acum de stul de bine.

| adelyna516 a răspuns:

Mihaela as vrea sa castige
apoi georgiana, apoi elena, apoi alina si dorinabig grin

| dolce6810 a răspuns:

Buna diana! eu nu sunt de aceeasi parere cu tine in legatura cu Alina, mie mi se pare ca ea se da cea mai desteapta, se crede foarte superioara fata de celelalte fete, in privinta Mihaelei sunt de acord cu tine. mi-as dori din tot sufletul ca ia sa castige concursul '' MISS FATA DE LA TARA''.