| Ghergel a întrebat:

Credeti ca e posibila o apocalipsa zombie? sau m-am uitat prea mult la the walking dead? rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta ai vazut multe filme.

11 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Lasă-te de filme de astea.

| Seepty a răspuns:

Cred ca te-ai uitat prea mult, iti sugerezi sa o lasi mai moale cu filmele de acest gen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suferi de zombilie cronica laughing))) Hei zombi inseamna mort-viu, asta in filme ca in realitate cine moare, mort ramane. Mort, ingropat, dus definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta a doua varianta! happy

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Iati o pauza pana cand incepe sezonul 5 laughing)))

| danyel2012 a răspuns:

Da posibil sa te uiti prea mult la filme horror, o apocalipsa poate aparea din cauza unui meteorit

| cecilia123 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu.Atunci când te uiţi la prea multe filme(diverite de gen)mintea ta începe să creadă în acele lucruri.La fel şi la mie, este cu extratereştrii(m-am uitat la prea multe filme) nu cred că există extratereştrii dar oamenii de ştiinţă ar crede că există. Oricum. Încă odată, eu nu cred în zombie.

O zi bună big grin

| AcuddlyToy a răspuns:

Pentru toti care i-ati spus ca se uita la prea multe filme....nu e adevarat, The walking dead este un joc.Si despre Apocalipsa Zombie...sincera sa fiu nu stiu.S-ar putea rolling on the floor) sau nu.

| Vampire150 a răspuns:

Da e foarte posibil. Virusul care te transforma in zobi este compus din turbare, dorinta nestapanita de a manca orice tip de carne etc. Un genetician ar putea face un asemenea virus legand mai multe gene intre ele.
Un prieten al carui tata este genetician mi-a spus asta.

| Mariusikul a răspuns:

Prietene si eu am aceeasi problema laughing

| marinnasircu a răspuns:

Ahahah...o Sa exists daca Te Mai uiti la walking dead...iar primul o Sa fii Tu si ne vei infecta big grin