| anonim_4396 a întrebat:

Hei >TPU; d<

Imi dati si mia un film de groaza doar unul nu o suta.si nu
Sillent hill
One missed call
The orphan
Bloody Marry.Si sa putem vedea pe www.filmulde10.
Fuunditsa;;)

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Http://www.filmulde10.net/may-2002/
Cand May era copil, era o fetita singuratica cu un defect la un ochi, fara prieteni, doar cu o papusa urata daruita de mama ei cu ocazia zilei de nastere. Cand a crescut, a ramas o femeie singuratica care lucra intr-un spital veterinar, asista la operatii un medic si ingrijea animalele bolnave.
Colega sa lesbiana, Polly, era o atractie pentru ea. Cand il cunoaste pe Adam, se indragosteste de mainile lui si de el. Dezamagita de Polly si Adam, si cand papusa sa se sparge, decida sa-si faca un partener din bucati, folosindu-se de cunoscutii sai.
~May~ asa se numeste

~Sper ca te'am ajutat;)

3 răspunsuri:
| claudiu47 a răspuns:

Filme Noi Filme Gratis Filme Online Filme 2011 Seriale Online Movie Online Free Tv Online Jocuri Documentare Numai Pe Site-ul Tau :www.TheMoviesBest.com

| zanesiprintese a răspuns:

Blair witch
the mirrors (oglinzi malefie)

| 7r31 a răspuns:

The grudge...printre cele mai tari pe care le-am vazut.
Mai sunt The haunting in Connecticut
The exorcism of emily Rose si
The Amityville Horror, toate inspirate din fapte reale! Sunt superbe, chiar merita vazute, si sunt foarte horror!